Typ na relax či sportovní vyžití pro všechny členy rodiny – Resort Malevil

Při toulání naší krajinou jsme narazili na tento krásný resort v srdci Lužických hor a zamilovali jsme se.

Resort MALEVIL leží u vesnice Heřmanice v Podještědí, přibližně 25 km od Liberce a 28 km od České Lípy a vyžití a relax zde najde opravdu každý. Zamilovali jsme se natolik, že jsme se rozhodli o malou podporu formou umístění reklamy na jejich krásném greenu golfového hřiště.

 

Přijeďte si odpočinout nebo aktivně zasportovat do jednoho z nejkrásnějších areálů v severních Čechách. Obklopen Jezevčím, Zámeckým a Kamenným vrchem s výhledem na dominantní Ještěd či Hvozd, zapůsobí na každého návštěvníka jako pohádkové zjevení. Malevil je také ideálním místem pro firemní akce a školení – k dispozici mají dvě zasedací místnosti s veškerým technickým zázemím. Na přání také zajistí zajímavé programy s adrenalinovými soutěžemi, exkurzemi do okolí, školení nebo teambuilding na míru.

Jste milovníci golfu?

Probudit se uprostřed osmnácti jamkového golfového hřiště, obklopen nádhernými hvozdy a typickými kužely lužických kopců, to je sen nejednoho golfisty. Vzít bag a rovnou z pokoje vyrazit na golfové hřiště a relaxovat hrou v nádherné přírodě, co více si může golfové srdce přát.

Golfové hřiště Královského Golfového Clubu Malevil vzniklo v roce 2001 jako 9ti jamkové. 18ti jamkovým hřištěm, prvním v Libereckém kraji, se stalo v roce 2004. Hřiště s parem 72 je citlivě zasazeno do krásné přírody Lužických hor. I proto je hřiště herně obtížnější, jelikož jsou zde přirozené přírodní překážky. Díky kopcovité krajině nabízí hřiště nezapomenutelné výhledy a zajímavý design jamek nadchne i velmi náročné hráče.

K tréninku můžete využít driving range s krytým odpalištěm a možností odpalování z trávy, putting & chipping green a malou akademii o dvou jamkách. Další zázemí pro golfisty tvoří golfová recepce s plně vybaveným golfovým obchodem, půjčovna holí, vozíků a elektrických buggy, místnost pro úschovu golfových bagů a zóna pro čištění vybavení. Pro zlepšení hry je zde profesionální trenér a cvičitelé golfu. Naši trenéři nabízí individuální i skupinové lekce, výukové kurzy a pravidelné dětské tréninky. V létě pořádáme dětské golfové tábory.

 

Rájem pro Vaše nejmenší členy rodiny je Malevilská ZOO.

Udělejte si výlet do  Malevilské zoo, je to zábava pro malé i velké. Zoo je otevřená po celý rok a podívat se můžete na lamy, kozy kamerunské i domácí, na ovce, osla, pštrosa, králíky, morčata, fretky, mývaly, prasata, drůbež různých druhů, poníky a na spoustu papoušků.
Se zoo sousedí i botanická zahrada, která je přímo pastvou pro duši. O to více pro tu naši zahradní. Za to s jakou láskou se o celý areál starají od nás dostávají 1 s hvězdičkou.

K Malevilu patří také koně. Den můžete začít vyjížďkou – lesy a louky přímo vybízejí k romantickému toulání krajinou. A když počasí zrovna nepřeje – můžete využít krytou jízdárnu. Pro děti a méně zkušené jezdce Malevil nabízí vodění na koni v různých časových rozmezích dle vašeho přání.

No a pokud se budete chtít jen kochat přírodou kolem sebe a popíjet sklenku vína, tak se Vaše děti jistě vyřádí v krásném bazénu či přilehlém hřišti.

 

A pokud milujete toulky přírodou jako já, tak jistě oceníte výlety do blízkého okolí, které Vám dodají energii na dlouhé dny do předu při vrácení zpátky do městské reality.:-)

Petra K.