Sekání, sekání, to nám hrůzu nahání…

Ruku na srdce, koho představa rozlehlé pláně s vysokou trávou, která volá po posekání, láká? Asi nám dáte za pravdu, že je sekání trávy pro většinu z nás nepříliš záživná a oblíbená činnost, hlavně pokud se jedná o rozlehlý pozemek. Lidé však po staletí hledali způsoby, jak si neoblíbenou činnost zjednodušit. A výsledek? Robotické sekačky, se kterými budete práci na zahradě milovat.

Váš nejoblíbenější robotický pomocník

Robotická nebo také automatická sekačka ušetří spoustu práce a také času. Připravte se ale na delší instalaci, která však velmi rychle přinese zasloužené plody. Před koupí automatické sekačky se nejdříve zaměřte na důležité informace. Tou zásadní je, že tito robotičtí pomocníci nejsou vhodní pro každý druh terénu, nehodí se do svahovitého nebo členitého terénu. Máte zahradu do kopce a toužíte po robotické sekačce? Není to nemožné, investujte do stroje se silnějším výkonem.

robotická sekačka

Vy odpočíváte, sekačka seká

Dalším kritériem, které je třeba při výběru zohlednit, je velikost sekané plochy. Výpočet je poměrně jednoduchý, stačí zjistit velikost celého pozemku nebo parcely a odečíst velikost ploch, o kterých víte, že se sekat nebudou. Pozemek domu, bazén, cesty apod.

Robomow, značka pro váš trávník

Parametrům robotických sekaček Robomow neřeknete NE. NEjlepší výsledky sečení a NEpřekonatelný výkon jsou jediné NE této značky. ANO naopak řeknete super ostrým nožům, vynikající ovladatelnosti i vyspělé technologii sečení, která zvládne i náročnější podmínky. Robotické vysavače značky Robomow vás přesvědčí také rychlostí sekání. Jste připraveni na dokonale upravený trávník bez práce? Možná se říká, že bez práce nejsou koláče, robotické sekačky Robomow vám však dokáží, že bez práce není tráva.

sekačka na trávník

Seznamte se s Robomow RS 625 Pro

Sekačka Robomow RS 625 Pro je vhodná pro trávníky s plochou do 2600 m2. Robotický pomocník si poradí nejen s trávou, ale také nežádoucími větvičkami, šiškami a listy. Vybaven ostrými žacími noži se záběrem 56 cm a elektromotory o síle 2x200W je připraven poradit si s nepříjemnou práci za vás.

Sekání s úsměvem na tváři

Předností je tichý chod sekačky i celá řada moderních technologií, které vám práci na zahradě maximálně zpříjemní. Instalace? Hračka. Nastavení parametrů je extrémně jednoduché díky pomocnému menu a možností nastavení v podobě chytrého telefonu a aplikace, která je v ceně stroje. Výměna nožů a elektromotorů? Brnkačka! Zvládnete ji hravě sami.

Vychytávky, které si oblíbíte

Nespornou předností Robomow RS 625 Pro je také nárazník na přední části stoje a žací nože, které jsou těsně za krytem sečení, ty se postarají o dokonalé posečení trávníku i na okraji. Robomow RS 625 je v neposlední řadě vybavený provozní historií, s pomocí chytré, praktické mobilní aplikace, servisní centrum načte provozní údaje a dokáže na dálku provést diagnostiku. Sekání, sekání to nám úsměv zachrání…